Loading...

Omniva “kõik ühes” moodul

200

Hind sisaldab standard liidestust, seadistamist, testimist, tuge ja (vajadusel) aastast litsentsi uuenduste jaoks.

Loading...

Kirjeldus

Antud moodul sisaldab: Omniva pakiautomaadid (Post24, Eesti Post) (Eesti, Läti, Leedu). Omniva (Post24) postkontorid (Eesti sisene). Omniva (Post24) Kuller (Kogu maailm). Moodul ei eelda lepingulisi suhteid Omnivaga. Ei sisalda – Omniva paki andmete saatmise moodulit. [expand title=”Loe lähemalt”]
Antud moodul annab Sinu klientidele laia ning mitmekülgse valiku oma kauba kättesaamiseks. Näiteks läbi mugava, 24/7 h avatud Omniva pakiautomaadi ja seda kogu Baltikumi piires. Samuti saavad kliendid tänu antud tarnemoodulile oma pakile järele minna ka kodulähedasse postkontorisse või siis lasta see enesteni toimetada läbi väga mugava Omniva kullerteenuse või maksikirja näol ja seda ükskõik millisesse maailma otsa.

– Saadaolevate pakiautomaatide ning Postkontorite nimekiri uueneb automaatselt iga 24 tunni järel. Nii on ka uuemate korjepunktide saadavus Sinu klientidele alati tagatud.
– Käesoleva mooduliga saab nüüd kaasa ka mitme kapisuuruse toe. Kliendid saavad pakiautomaati kaupa tellides valida kolme, erineva hinnatasemega kapisuuruse vahel S, M ja L. Lisaks pakiautomaatide erinevatele kapisuuruste arvutab ka Omniva (Post 24) Postkontorite teenus kliendile tarnehinna kapisuurusepõhiselt (S,M,L).
– Võimalus ka määrata tasuta kohaletoimetamine alates ettemääratud summast.
– Tarne maksumuse arvutamise võimalikkus nii kogu tellimuse kui ka iga eseme kohta eraldi.
– Kõik vajalikud seadistused on hõlpsasti seadistatavad Sinu e-poe halduspaneelis. Moodulil on mitmeid seadistamise võimalusi, pakkudes Sulle seeläbi paindlikke lahendusi.