Makseviisid

Asud siin:
Makse sooritamiseks valige tellimuse vormistamise leheküljel endale meelepärane makseviis.

Pangalingi kaudu

Peale tellimuse esitamist kliki soovitud panga lingile, mis suunab Sind valitud internetipanka: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, COOP.

Sisestage oma kasutajatunnus ja paroolid ning sisenege internetipanka. Internetipangas näete juba täidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele poehaldur.ee’lt ostetud toodete eest. Kinnitage või tühistage maksekorraldus.

Pangaülekandega

Pangaülekannet saab sooritada ettemaksuarvel märgitud pangakontole. Palun sisestage oma tellimuse number selgituse väljale, et Teie tellimus töödeldakse võimalikult kiirelt.

Kui vajate maksmiseks ettemaksuarvet, siis leiate selle tellimuste teabe hulgast (minu konto -> tellimused).

Rekvisiidid:

Turvalisus

Andmete liiklus kliendi ja poehaldur.ee veebikeskkonna vahel on turvatud SSL (SSL- Secure Socket Layer turvaprotokolli) ühendusega, mis välistab andmete pealtkuulamise kolmandate isikute poolt.

Nii pangalingi, kui ka krediitkaardiga maksmisel suunatakse klient krüpteeritud ja turvalisse maksekeskkonda. Makse andmeid säilitatakse vastavalt Stripe, Inc. ja Montonio Finance OÜ serveris ning kaupmehele kliendi ja kaardi andmeid ei edastata.

Krediit- ja deebet maksekaardid

Ettemaksuna on võimalik tasuda krediit- ja deebetkaartidega Maestro, Visa, Mastercard, AMEX, Google Pay, Apple Pay. Kui kaardiomaniku andmed, kaardi number, aegumiskuupäev ja CVV-kood on seadistatud, võetakse tellimuse summa pangakontolt maha.

Järelmaksuga

Liisi järelmaksuga saad oma ostude eest tasuda osamaksete kaupa. Paindliku makseviisiga tasudes ei pea Sa muretsema üle jõu käivate kulutuste pärast. Liisi järelmaks on mugav viis vajaliku kauba soetamiseks, olenemata sellest, millise panga klient oled. Loe edasi…

Tasumine kauba kättesaamisel

Kui te ei leidnud enda küsimusele vastust, palun kontakteeruge meiega e-maili teel: info@poehaldur.ee