Kasutustingimused

Asud siin:
Kasutustingimused

Teenuse kasutustingimused (edaspidi “Leping”) selgitavad teenuse osutaja, Poehaldur OÜ, 14558295, Randvere tee 9, Haabneeme alevik, 74001, Viimsi (edaspidi “Poehaldur”) ja teie, ehk teenuse kasutaja (edaspidi «Klient») vahelisi õigussuhteid, mis tulenevad Kliendile teenuse osutamisest Poehalduri poolt.

1. Mõisted

1.1. Konto – Peamine vahend Poehalduri teenustele ligipääsuks ja nende kasutamiseks, tasu eest, mis on määratud kuumaksega ja/või lisateenuste eraldi arvega. Konto aktiveeritakse Kliendile teenuse kasutamiseks pärast Kliendi nõustumist Lepinguga.

1.2. Klient – Juriidiline isik, kes on nõustunud Poehaldur OÜ tingimustega.
1.3. Tasu – Kui Klient liitub tasulise Teenusega, tasub ta koheselt ettemaksu valitud perioodiks. Lisatasud tellitud tööde eest kajastatakse eraldi tema kontol lisaarvete näol.
1.4. Teenus(ed) – veebitööriist, mis võimaldab luua ning edaspidi hallata veebilehte oma domeeni peal.

1.5. Lisateenus(ed) – Kliendi poolt tellitud tööd ja ülesanded, mis täiendavad Kliendi e-poe funktsionaalsust ja/või välimust.

2. Teenuse kasutamine

2.1. Kõik poehaldur.ee hinnad on esitatud eurodes (€) ja Eesti Vabariigis ostutehingu sooritamise hetkel kehtivat käibemaksu, samuti muid riiklikke või kohaliku omavalitsuse poolt kehtestatud makse.

2.2. Teenustega liitumiseks:

2.2.1. lisage soovitud teenus(ed) ostukorvi;

2.2.2. kontrollige, et teenused ja kogused vastavad soovidele ning vajutage ostukorvis nupule ”Edasi” / “Vormista ost!”;

2.2.3. kui teil ei ole poehaldur.ee e-poe kontot, sisestage e-posti aadress ja vajutage nupule ”Logi sisse” / “Jätka”. Kui teil on poehaldur.ee e-poe konto, siis sisestage oma e-posti aadress ja salasõna ning vajutage nupule ”Logi sisse”;

2.2.4. kui soovite automaatselt kontot registreerida, täitke kõik nõutud andmeväljad, salvestage valik ning seejärel vajutage nupule ”Jätka”;

2.2.5. tasuge arve pangalingi kaudu, krediitkaardiga.

2.3. E-poes saab maksta läbi: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, COOP, Maestro, Visa, Mastercard, AMEX, Google Pay, Apple Pay.

2.4. E-poe makseid vahendab Stripe, Inc. ja Montonio Finance OÜ. Makse sooritamisel on makse saajaks Stripe, Inc. ja Montonio Finance OÜ. Stripe, Inc. ja Montonio Finance OÜ ei ole ostja ja Poehaldur OÜ vahel sõlmitud müügilepingu pooleks.

2.5. Tellimuse eest tuleb tasuda koheselt. Tellimus loetakse esitatuks teenuste eest tasumisega.

2.6. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

2.7. Peale tasumist, saab klient koheselt ligipääsu oma kontole.

2.8. Ostjal on võimalus taotleda ostude eest tasumiseks järelmaksu.

2.9. Poehaldur OÜ vahendab oma partnerite järelmaksu-teenust, edastades ostja taotluse ja lisadokumendid partnerile – Liisi järelmaks (AS Koduliisingu tegevusloa number on 4.1-1/14.), ja vahendades ostjale partneri otsuse.

2.10. Kui teenuste eest on tasutud, saadetakse ostja e-postile tellimuse kinnitus. 

2.11. Kui tellitud teenust ei ole võimalik täita seoses teenuse lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

3. Lepingu lõpetamine

3.1. Leping on sõlmitud määramata ajaks. Klient võib igal ajal oma Konto sulgeda, teavitades oma poehaldurit aadressil info@poehaldur.ee. Poehaldur OÜ kustutab pärast sulgemise jõustumiskuupäeva Konto nii kiirelt kui mõistlikult võimalik.
3.2. Teenuse eest tasutakse ettemaksuna ning ettemaks ei ole tagastatav. Poehaldur OÜ ei tagasta ettemaksu ega paku krediiti ainult osaliselt kasutatud perioodi eest. Kõikide kasutajate võrdse kohtlemise huvides erandeid ei tehta.
3.3. Poehaldur OÜ võib igal hetkel Lepingu koheselt lõpetada, kui Klient kasutab teenuseid illegaalsetel eesmärkidel.

4. Tehniline tugi

4.1. Poehaldur pakub Kliendile mõistliku nõude korral mõistlikus ulatuses tehnilist tuge 4h tasuta igas kalendrikuus.

4.2. Klient loob klienditoe pileti läbi poehaldur.ee konto ja Poehaldur vastab Kliendi tehnilise toe sooviavaldusele nii ruttu kui mõistlikult võimalik.

5. Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

5.1. Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

5.2. Poehaldur OÜ / Eesnimi Perekonnanimi on isikuandmete vastutav töötleja, Poehaldur OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Stripe, Inc. ja Montonio Finance OÜ-le.

5.3. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

5.4. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

5.5. Isikuandmete töötlemise ja küpsiste kasutamise tingimused on kirjas Privaatsuspoliitikas.

5.5.1. Küsimused isikuandmete töötlemise kohta palume esitada: andmekaitse@poehaldur.ee.

6. Vaidluste lahendamine

6.1. Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@poehaldur.ee või helistada telefonil: +37257841887.

6.2. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

6.3. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

SISUKORD